Додайте товари до списку бажань
0
Опис

Сульфаратори або сульфуратори призначені для випарювання сірки при вирощуванні квітів та овочів в умовах теплиць або приміщень, які є найкращим способом для боротьби зі шкідниками: – борошнистою росою; – збудником грибків Sphaerotheca pannosa; – чорною плямистістю; – збудником грибків Marssonina rosae; – хибною борошнистою росою; – збудником грибків Pseudoperonospora sparsa; – від шкідників мушки, попелиці та білокрилки.

 

Сульфаратори або сульфуратори (Sulfur Evaporator – англ. випарник сірки) призначені для випарювання сірки при вирощуванні квітів та овочів в умовах теплиць. Сульфаратори або сульфуратори рівномірно розвішують по всій площі теплиці і підключають електроживлення через таймер або систему автоматики всієї теплиці. Сульфуратори включаються тільки в нічний час, коли в теплиці немає людей. Всередині корпусу сульфаратора (сульфуратора) знаходиться нагрівальний елемент, а над ним ndash; відкрита ємність. У ємність засипають близько 100 г чистої сірки. При включенні напруги живлення нагрівач розігріває сірку до температури приблизно 190°C, що є оптимальним для її випаровування. Сульфаратори (сульфуратори) встановлюють з розрахунку один прилад на 80-110 кв.м., в залежності від потужності. Потужність одного сульфаратора становить 100Вт. Електронагрівач «Сульфуратор» призначений для випарювання сірки при вирощуванні квітів та овочів (у тепличних умовах), пари якої є найкращим способом для боротьби зі шкідниками: – борошнистої роси – збудником грибків Sphaerotheca pannosa; – чорною плямистістю – збудником грибків Marssonina rosae; – хибною борошнистою росою – збудником грибків Pseudoperonospora sparsa.
Чому сульфуратор нешкідливий? Чиста сірка практично нешкідлива для людини, тварин, рослин та матеріалів теплиці. Принцип дії приладу ґрунтується на випарюванні та розповсюдженні саме чистої сірки без утворення шкідливих сполук. При горінні сірчаної шашки виділяється отруйний сірчистий газ, що утворює при з'єднанні з парами води сірчану кислоту. Чи допомагає сульфуратор проти борошнистої роси? Сульфуратор дуже ефективно бореться проти всіх видів грибкових захворювань, до яких відносяться: борошниста роса, хибна борошниста роса, сіра гнилизна, парша, чорниста плямистість, ботритіс клінера. Причому своєчасна профілактика дає змогу повністю виключити цю проблему. Чи допомагає сульфуратор позбавитися білокрилки? Сірка має потужний пригнічуючий ефект на білокрилку та її личинки, значно ускладнюючи її життєдіяльність та розмноження. Те саме можна сказати і про інших комах-шкідників. Крім того, сірка знищує грибок, який зазвичай розвивається на екскрементах білокрилки та завдає рослинам не меншої шкоди.

Сульфуратор (випарник сірки)

В наявності
Артикул: 9700
1 700 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.

«Нововю поштою» по Україні — 35 грн.

Кур'єром по Києву — 35 грн.

Більше інформації про доставку

Оплата кур'єру або післяплата.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору