UAH
  • EUR
Додайте товари до списку бажань
0

Онлайн-школа Мікрозелені

Мікрозелень - хобі, ліки, їжа або бізнес

Вирощування мікрозелені, або як ще її називають мікрогрін - це новий, стрімко набираючий популярність тренді. Розглянемо, що таке і де застосовується. Мікрозелень - це молоді паростки різних трав і рослин, що знаходяться в ранній стадії росту, а саме коли із зерна з'являється пара першого листя. Не треба плутати з пророслими зернами. Вирощуються мікрогрін як у домашніх, так і в спеціалізованих умовах, на специфічному обладнанні, хоча багато компонентів беруться з інших сфер.

Користь від вживання мікрозелені підтверджена вченими та дієтологами. Рослина, що тільки розпочала розвиватись - це зовсім інший продукт, ніж доросла рослина, зі своїм унікальним харчовим складом. Але крім як за наявність явних корисних властивостей, мікрозелень цінують і за її особливий, неповторний смак. Він не схожий на дорослі рослини, і це дозволяє створювати кулінарні шедеври та розширювати свої таланти у приготуванні нових, цікавих страв. Не дарма мікрозелень давно прописалася на найкращих мішленівських кухнях і як елемент декору, і як смаковий компонент.

У мікрозелені багато особливостей, але є дві, які варто виділити окремо:

  1. Не тільки склад, але смак мікрогріну відрізняється від такого ж у дорослих рослин. Якщо точніше – це зовсім інший продукт.
  2. Мікрозелень можна вирощувати з насіння не тільки звичних нам їстівних культур, а й досить нестандартних рослин, які зазвичай людиною не застосовуються в їжу.

Останнє дозволяє отримувати більше смаку та корисності з абсолютно несподіваних джерел, наприклад віоли, люцерни або настурції, які у дорослих формах людина в їжу не вживає.

Вирощують мікрозелень у двох випадках:

  • Для власного вживання.
  • Для реалізації до магазинів або точок громадського харчування.

Останнє може стати постійним джерелом доходу, популярність мікрозелені неухильно зростає. Для точок продажу існує спеціальне обладнання для повнішої презентації продукції та підтримки її у свіжому вигляді.

Чому пройти онлайн-курс з вирощування мікрозелені хороша ідея?

Ми живемо в часи, коли інформація є в легкому доступі. І часто постає питання, чому я маю заплатити гроші за те, що здавалося б зможу знайти сам. Але як показує практика, далеко не вся інформація буває вірною, структурованою та зрозумілою. І часто в сферах, особливо нових і що розвиваються, можуть виникати непорозуміння, які призводять до помилок. школу з вирощування мікрозелені.

Тому наша команда, маючи неабиякий досвід у вирощуванні, експлуатації обладнання та інших нюансах тематики мікрогріна, розробила та запустила в роботу онлайн-школу з вирощування мікрозелені. Власне кажучи курсів навчання у нас два, які мають різні напрямки:

  1. Мікрозелень вдома.
  2. Мікрозелень Бізнес.

Перший – варіант для тих, хто бажає в домашніх умовах вирощувати мікрогрін, навчитися цьому з нуля, покращити стан здоров'я свого та своїх близьких та просто придбати нове захоплення, яке принесе користь.

Друге – це комерційне вирощування мікрозелені. Тут ми розробили відразу два варіанти - курс Мініферма, для розвитку виробництва в невеликих приміщеннях, і курс Бізнес - для масштабнішого вирощування та ведення повноцінного бізнесу.

Вартість курсу онлайн-школи мікрозелені відрізняється залежно від обраного варіанта. Ми пропонуємо вибір і спеціально підготували різні варіанти як за вартістю, так і за інформаційним наповненням.

Ми гарантуємо, що після проходження курсу нашої онлайн-школи з вирощування мікрозелені ваші результати значно зростуть, і ви отримуватимете значно більше врожаю за менших витрат.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.