UAH
 • EUR
Додайте товари до списку бажань
0

Освітлення для вирощування мікрозелені

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Освітлення для мікрозелені

Мікрозелень - це рослина на ранній стадії свого розвитку. І як для будь-якої рослини, світло для мікрогрина є ключовою складовою для його зростання.

Освітлення для вирощування мікрозелені може бути:

 1. Природним.
 2. Штучний.

Якщо чесно, то для більшості не дуже складних культур цілком достатньо природного освітлення для проростання протягом розрахункового періоду. Парі лотків, що стоять на підвіконні, вистачить і природної сонячної активності протягом доби. Але це в ідеалі. Існують моменти, коли необхідне штучне освітлення для мікрозелені:

 • Осінньо-зимовий період, коли світловий день короткий.
 • У темних приміщеннях при недостатньому освітленні.
 • Для великих високопродуктивних ферм, особливо гідропоніки та комерційних.
 • При вирощуванні специфічних культур, що вимагають більше світла.

У сучасному пророщуванні мікрогріну завжди використовуються фітолампи, побудовані на технології LED – світлодіодів. Класичні лампочки розжарювання менш економічні та довговічні, і з ужитку зникли повністю. І головне - вони не мають необхідних характеристик, ніж спеціалізовані лед лампи для мікрозелені.

LED фітолампа для рослин може бути реалізована в декількох форм факторах:

 1. Лінійні лампи для мікрозелені - найпоширеніший тип, що дозволяє швидко та просто забезпечити ваші рослини освітленням. Особливо цінується гнучкість у використанні, їх легко ставити на нестандартні конструкції.
 2. Кругла лампа для мікрозелені. Вкручується у звичайний патрон тієї ж настільної лампи. Для початківців - найкращий варіант, коли не хочеться витрачатися на спеціальні пристрої, чи є необхідність підсвітити горщик, що окремо стоїть, або з особливою культурою.
 3. Світлодіодна панель для мікрозелені. Потужне джерело інтенсивного світла, призначене для обладнання продуктивних ферм, як домашніх, так і комерційних. LED-панель - найкращий вибір, якщо необхідно купити лед лампи для мікрозелені, що вирощується методом гідропоніки.

Крім самих ламп, для створення ефективного освітлення можуть знадобитися додаткові елементи, такі як таймери увімкнення-вимкнення, захисні ковпачки, кронштейни кріплення тощо.

Фітолампа для мікрозелені - на що звернути увагу при виборі?

Хочете отримувати хороший результат у вирощуванні мікрогріну цілий рік, не залежати від сонця та вирощувати всілякі культури різними методами – правильно підберіть лампи для мікрозелені. Багато моментів залежить від самої культури - є рослини досить вимогливі, а є й не дуже. Але наступні аспекти потребують уваги.

Спектр світла, який видає світлодіодна фітолампа.

Для рослин важливо отримувати світло з хвиль різного кольору та довжини.

 • Біколорна ЛЕД фітолампа. Складається з червоних та синіх світлодіодів.
 • Мультиспектральна лампа для вирощування мікрозелені. Кольори – червоний, синій, білий.
 • Повноспектральна led фітолампа. Видає весь спектр хвиль.

Потужність, яку видає світлодіодна фітолампа.

Тут є пряма залежність від площі, що освітлюється, відстані до рослин і звичайно самих культур. Якщо висота не більше 25 см, то для освітлення 1 кв.м. достатньо лед лампи для мікрозелені 20-35 Вт. Якщо вище - 45-60 см, необхідно вже 45-50 Вт.. Але також треба враховувати потреби самих рослин.

Температура кольору світла фітолампи.

Для мікрозелені цей параметр знаходиться в межах 4000-6500 К., тобто максимально близько до натурального сонячного світла. У приміщенні з таким освітленням буде зручно знаходитися крім рослин і людині.

Час освітлення мікрозелені.

Багато в чому залежить від самої культури. Найвибагливіший – це соняшник. Інші рослини навпаки, не люблять тривалого та інтенсивного освітлення, у них можуть скручуватися листочки. Тривалість може перебувати в межах 6-10 годин на день.

Хочете отримувати хороший, стабільний та швидкий урожай у будь-яку пору року – без освітлення не обійтися. А для комерційного пророщування мікрозелені це є критично важливим. Вибираючи, які купити лампи для мікрозелені, завжди враховуйте особливості будови стелажів, гідропонної установки чи гроубокса, специфіку призначених для вирощування культур, і багато інших факторів. У нашому інтернет-магазині можна підібрати найбільш оптимальне рішення для вашого випадку, а Зелений Шеф проконсультує з усіх питань для досягнення найкращих врожаїв.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.