Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гра кольору ніжки та листа + простота вирощування – робить цей сорт популярним серед покупців та фермерів
Насіння редиски Ред Корал рекомендується для вирощування апетитної, соковитої мікрозелені, дуже популярної не тільки в ресторанах, а й у домашньому використанні. У цій привабливій оці редиски малиново-рожеві стебла та яскраві зелені листочки. Вона вигідно прикрашає салати та супи, перші та другі страви.
Хрусткі паростки редиски Ред Корал освіжають гоструватим смаком. Вони використовуються як корисна добавка для сендвічів, бутербродів, холодних закусок і навіть напоїв. Крім того, вони багаті на цінні поживні речовини і дуже корисні для здоров'я.
Знижує рівень холестерину та дуже активно виводить з організму токсини. Стимулює імунітет та процес травлення. Захищає від онкології. Покращує стан покривів шкіри.
Мікрозелень редиски - корисні властивості
У вигляді мікрозелені редиска корисна для травлення, покращує апетит та стан шкіри, нормалізує цукор у крові, зменшує кількість холестерину, сприяє зниженню ваги, зміцнює серцево-судинну систему. Має жовчогінний і протинабряковий ефект. Мікрозелень редис містить:
- Залізо, калій, кальцій, фосфор, магній, натрій.
- Вітаміни А, В1, В2, В5, В6, В9, С, Е, РР.
- Каротин, рибофлавін, тіамін, фітонциди, антиоксиданти, амінокислоти.
- Клітковину та ефірні олії.
Існує кілька сортів редиски, але вміст корисних компонентів у них в загальній картині однаковий.
Мікрозелень редиски в кулінарії
Мікрозелень редиски сподобається тим, хто любить саме редиску. Смак дуже схожий на коренеплід, свіжий, насичено гострий, яскравий і з гіркуватістю, хоч і м'якше, ніж у дорослої культури. Текстура виражено хрумка та соковита. Відмінно доповнює м'ясо, особливо смажене, чудовий компонент для бутербродів та салатів, виразний топінг для супів. Мікрозелень редис оцінять любителі пікантних смузі та коктейлів, але перебирати з кількістю не варто, не більше ніж для надання легкої гостроти, бо почне домінувати. Часто використовується для прикрашання страв завдяки своїй декоративності.
Мікрозелень редиски - особливості вирощування
Редиска любить тепло, сонячне світло та помірний полив. Вирощувати найкраще на килимках та матах – так простіше контролювати вологу, але й у ґрунті теж можна. Розміщувати насіння щільно. Закрита ємність у теплому та темному місці може стояти від 3 до 5 днів, із щоденним провітрюванням. Після пророщування перемістити під сонячне світло для вирощування.
- Субстрат - всілякі килимки - лляні, кокосові, джутові, а також марля, вата та інші.
- Полив - помірний 1-2 рази на день, стан субстрату - як віджата губка, не більше.
- Освітлення - сонячне, інтенсивне.
- Результат – від 5 до 10 днів, висота не більше 10 см.
Мікрозелень редиски добре зберігається в холодильнику 5-7 днів.