Кількість
|
Вартість
|
||
|
ТОПовий сорт мікрозелені!
Смак, вигляд, простота зростання, висока ціна на виході – все на висоті
Цибуля - одна і багаторічна рослина сімейства амарилісових.
Мікрозелень Цибуля - корисні властивості
Здавна лікарські властивості цибулі цінувалися не менше ніж смакові. Вживання мікрозелені цибулі добре впливає на травлення та апетит, покращує стан серцево-судинної системи, пам'яті та зору, зменшує кількість холестерину в крові, підвищує тонус м'язів. Має антибактеріальну, протипухлинну та протигрибкову дію. Цибуля - найпопулярніший народний засіб при лікуванні та профілактиці простудних та інфекційних захворювань дихальних органів. Мікрозелень цибулі містить:
- Залізо, калій, кальцій, цинк, магній, марганець, мідь, натрій, селен, фосфор.
- Вітаміни А, дуже багато С, В1, В2, В6, РР.
- Лютеїн, бета-каротин, рибофлавін, лізин, аргінін, тіамін, аскорбінову кислоту.
Склад речовин може трохи змінюватися від сорту до сорту.
Мікрозелень цибулі в кулінарії
Смак мікрозелені цибулі недалеко пішов від дорослого листя - такий же свіжий, гоструватий, але ніжніший. Тут важливий розмір паростків, і те, як їх смак подається, дозується та сприймається. Мікрозелень цибулі чудова там, де потрібно доповнити цибульним смаком делікатні страви, не зламавши їхню текстуру - всілякі омлети, відварена або припущена риба чи птиця, ніжні супи - пюре. Ніщо не заважає додати мікрогрін цибулі до стейка, або доповнити ним салат з компонентами великої нарізки. Це відмінний інгредієнт для бутербродів, сендвічів, бургерів та смузі. Професійні шефи обожнюють мікрогрін цибулі, це універсальна прикраса ресторанної страви, але й у домашній кухні йому теж є місце.
Мікрозелень цибулі - особливості вирощування
Цибуля любить вологу, світло та тепло - краще 20+ градусів. Способів виростити багато, це дуже проста культура. Замочувати насіння не потрібно. Висаджувати щільно, з відстанню 1 мм. Рясно зволожити та створивши парниковий ефект, накривши кришкою. Якщо садите кілька лотків - просто складіть один в один, зробивши притиск. Пророщувати не у темряві 2-5 дні. Потім на підвіконня під світло, уникаючи прямих сонячних променів.
- Мати, килимки, тканини, ґрунтові субстрати, гідрогель.
- Полив - регулярний, 3-4 рази на день, основа завжди повинна бути вологою.
- Освітлення - активне, але уникати пересушення зернят.
- Результат після пророщування 10-14 днів.
Зберігається мікрозелень цибулі в холодильнику до 3 днів.